BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka
Przedstawicielki Uczelnianej Rady Samorządu Studentów PWSZ w Skierniewicach: Patrycja Belanken, Joanna Nobis i Katarzyna Pięta, uczestniczyły w XXX Forum Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych w Jarosławiu. Studentki wzięły udział w obradach, głosowaniu oraz szkoleniach nt. komunikacji i motywacji w zarządzaniu zespołem oraz rebrandingu i kampanii promocyjnej. (...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 1 listopada br., dydaktyk Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach dr Maciej Karwas udzielił komentarza eksperckiego dla stacji telewizyjnej POLSAT NEWS na temat zamachu terrorystycznego w Nowym Jorku na Manhatanie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Natalia Szewczyk, studentka kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne zdała z bardzo dobrym wynikiem egzamin z pilotażowych praktyk zawodowych organizowanych w ramach projektu Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych współfinansowanego ze środków UE.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach zaprasza na warsztaty szkoleniowe pt. „Innowacyjny fantom szkoleniowy obrazujący atak epilepsji", organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę. Celem warsztatów jest przybliżenie tematyki epilepsji oraz nabycie wiedzy i praktycznych umiejętności udzielania pierwszej pomocy podczas ataku padaczki.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 26 października br. odbyła się kolejna edycja Wampiriady PWSZ w Skierniewicach, w której wzięło udział 17 studentów – 8 osobom udało się oddać krew. Zebraliśmy prawie 4 litry krwi.
Dla Was to piętnaście minut, a dla kogoś nowe życie !!!
Wszystkim wspierającym akcję serdecznie dziękujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W sobotę, 4 listopada br. odbędzie się największa studencka impreza – FUKSÓWKA. Uczelniana Rada Samorządu Studentów przeprowadzi pierwsze w historii Otrzęsiny PWSZ. Moc atrakcji, konkursy z nagrodami i wiele niezapomnianych wrażeń – to wszystko czeka na Was w sobotę! Wszystkich studentów, a w szczególności studentów I roku serdecznie zapraszamy!
Miejsce: Drugi Dom
Termin: 4 listopada
Start: 20:00

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
W czwartek, 26 października br. będzie można oddać krew w ramach akcji „Oddaj krew, ocal życie”.
Miejsce: Budynek 64 F, sala 105 (parter)
Godzina: 9.00 - 12.00
Daj wyssać z siebie krew dla potrzebujących !!! (...) więcej
Nie załadowano obrazka

24 października br., w ramach zajęć z przedmiotu Dowodzenie i Techniki Operacyjne, studenci bezpieczeństwa wewnętrznego odbyli ćwiczenia z zakresu obsługi, rozkładania i składania karabinka KBK AKMS. Zajęcia przeprowadził Komendant skierniewickiego oddziału Związku Strzeleckiego sierż. ZS Marcin Bicz.
Inicjatorem spotkania był dr Alojzy Pilich.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników aktywności sportowej do udziału w bezpłatnych biegach na dystansie 5 km. Biegi te organizowane są na całym świecie w ramach akcji „PARKRUN” propagującej „zdrowy tryb życia” i „bieganie na zdrowie”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 18 października br., studentki trzeciego roku dietetyki przeprowadziły zajęcia edukacyjne w przedszkolu nr 2 w Łowiczu. Tematem przewodnim spotkania były warzywa i owoce. Studentki zaprezentowały przedszkolakom „Łamigłówki warzywno – owocowe” oraz przygotowały zdrowy posiłek w postaci galaretek owocowych, musu truskawkowego z bitą śmietaną oraz marchewek z sosem jogurtowo – miodowym.

(...) więcej
3049
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595