BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach, w dniach 4–9 września br. organizuje wyjazd studyjny pn. Różnorodność biologiczna i kulturowa Podkarpacia i Ziemi Lwowskiej.  Zapisy do 12 lipca br. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt z dr Anną Traut-Seligą: 608 359 650

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dnia 14 czerwca 2016 roku, studenci kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne - członkowie koła naukowego "SECURUS" wraz z opiekunem dr. Alojzym Pilichem, przebywali na strzelnicy „Cel” w Teresinie, gdzie uczestniczyli w szkoleniu strzeleckim. Podczas wyjazdu studenci poznali zasady użycia broni palnej oraz posługiwania się wybranymi jej jednostkami.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rozpoczęcie rekrutacji: 30 maja
Zakończenie I tury rekrutacji: 17 września
Ogłoszenie wyników: 23 września
Dokumenty należy złożyć:  p. 118 (I piętro), Budynek 64C,
w godz. 08.00 – 16.00

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W ramach współpracy Uczelni z Ministerstwem Obrony Narodowej, studenci III roku Bezpieczeństwa wewnętrznego uczestniczyli w obozie szkoleniowym w m. Glinnik na bazie 25 Brygady Kawalerii Powietrznej. Studenci zapoznali się z działaniami pododdziałów szturmowych, odbyli praktyczne szkolenie chemiczne, taktyczne, strzeleckie, sanitarne oraz wykonali zjazd po linie z 25 metrowej wieży.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Szanowni Państwo, w związku z odbywającym się w niedzielę (22.05.2016r.) Piknikiem Rodzinnym, parkowanie na terenie Kampusu PWSZ w Skierniewicach będzie niemożliwe. Prosimy o korzystanie z innych miejsc postojowych w pobliżu Uczelni. Za utrudnienia przepraszamy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach pragnie zaprosić Państwa do udziału w niezwykłym wydarzeniu jakim jest Festiwal Nauki. Będzie to już ósme tego typu przedsięwzięcie przebiegające pod hasłem "MAŁA OJCZYZNA – WIELKA RZECZ". "Festiwal Nauki" to inicjatywa kierowana do szerokiej grupy odbiorców począwszy od uczniów szkół ponadgimnazjalnych, poprzez studentów, nauczycieli, słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, na przedstawicielach biznesu, instytucji samorządowych i społecznych oraz mieszkańców Miasta Skierniewice i okolicznych miejscowości kończąc.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W marcu członkowie Koła Naukowego SECURUS odwiedzili Zakład Karny w Łowiczu. W wyjeździe uczestniczyły 22 osoby oraz opiekun dr Alojzy Pilich. Studenci zapoznali się z pracą służb więziennych, zasadami funkcjonowania więzienia oraz profilaktyką – konsekwencjami złych zachowań, nieprzystosowania społecznego i działań powszechnie nieakceptowanych.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rejestracja potencjalnych dawców szpiku w PWSZ w Skierniewicach już 13 i 16 kwietnia! Przyjdź i daj szansę na życie tym, dla których jedynym ratunkiem jest przeszczepienie komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy!
„Dla Ciebie to 5 minut – dla kogoś to całe życie” !!!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 31 marca, w PWSZ w Skierniewicach odbyła się konferencja Autyzm - znam, rozumiem, pomagam. Konferencja została zorganizowana przez Stowarzyszenie Wspólna Troska z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, który przypada 2 kwietnia.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Mgr Aneta Jabłońska, Koordynator Programu Erasmus+, wzięła udział w International Week organizowanym przez uczelnię partnerską na Litwie - Siauliai State College.  Spotkanie w litewskiej uczelni pozwoliło na rozszerzenie współpracy o wyjazdy studentów na praktyki zawodowe. Nawiązane kontakty przyczynią się do podpisania  umów z nowymi uczelniami w ramach programu Erasmus+.

(...) więcej
4349
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595