BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Studenci kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne uczestniczyli w ogólnopolskiej konferencji naukowo-szkoleniowej nt. „Strategii Bezpieczeństwa Narodowego w sytuacji zagrożenia – implikacje praktyczne do współpracy samorządów, społeczeństwa, służb mundurowych”. W konferencji wzięli udział: Krystian Warulik, Klaudia Brzozowska, Robert Jabłoński, Sławomir Jabłoński, Łukasz Dąbrowski wraz z opiekunem dr. hab. Zdzisławem Jezierskim.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Koło Naukowe SECURUS, skupiające w swoich szeregach studentów kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, uczestniczyło w trzydniowym wyjeździe studyjnym do Giżycka. Podczas wyjazdu studenci poznali pracę Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, przeszli szkolenie z prowadzenia działań ratowniczych na akwenach wodnych oraz z prowadzenia działalności profilaktycznej i edukacyjnej dotyczącej bezpieczeństwa na wodzie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Szanowni Państwo, w związku z odbywającym się w niedzielę (28.05.2017r.) Piknikiem Rodzinnym, parkowanie na terenie Kampusu PWSZ w Skierniewicach będzie niemożliwe. Prosimy o korzystanie z innych miejsc postojowych w pobliżu Uczelni. Za utrudnienia przepraszamy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 22 maja br., Przedszkole nr 3 w Łowiczu otrzymało akces do Skierniewickiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. W uroczystości tej uczestniczyły studentki naszej uczelni z kierunku dietetyka, specjalności technologia żywności i technika żywienia wraz z opiekunem dr inż. Agnieszką Wiosetek-Reske. Studentki ugotowały dla wszystkich obecnych kisiel truskawkowy, bazując na naturalnych produktach, a dr inż. Agnieszka Wiosetek-Reske przeprowadziła wykład pn. „Żywienie zbiorowe w przedszkolach. Warzywa i owoce w diecie dzieci”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach wraz z podopiecznymi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Strobowie zapraszają na przedstawienie pt. „Alicja w krainie różnorodności”, które odbędzie się 24 maja br., o godzinie 15.30 w Kinoteatrze Polonez.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnym Szkoleniu „Własna firma – krok po kroku” organizowanym przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Skierniewicach, w dniach 29 - 31 maja 2017 r., w ramach IX Festiwalu Nauki. Szkolenie skierowane jest do osób zainteresowanych uruchomieniem i prowadzeniem działalności gospodarczej na własny rachunek. Zapisy przyjmowane są w siedzibie Centrum w Skierniewicach, ul. Senatorska 10 lub telefonicznie 46 833 39 74, 46 833 36 50, e-mail: centrumsk@wup.lodz.pl

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy Uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie wiedzy pn. „Świat finansów" organizowanym w ramach Dnia Finansów i Rachunkowości. Patronat nad konkursem objął Bank Spółdzielczy w Skierniewicach. Konkurs odbędzie się 30 maja 2017 r. (wtorek) w PWSZ w Skierniewicach.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 27 kwietnia – 6 maja br., Pedagogiczne Koło Naukowe przeprowadziło akcję charytatywną w ramach „Ogólnopolskiej zbiórki bielizny i środków higienicznych – Staniki dla Afryki”. Ilość i różnorodność zebranych materiałów – 238 szt. - świadczy o dużym zainteresowaniu tą akcją i chęcią niesienia pomocy osobom potrzebującym. Wszystkim darczyńcom dziękujemy.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Instytut Finansów i Rachunkowość zaprasza Uczniów do udziału w finansowych przedsięwzięciach, które odbędą się w dniu 30 maja w ramach IX Festiwalu Nauki. W programie m.in.:
• konkurs wiedzy pn. „Świat finansów",
• gra typu pokój zagadek pn. „Zatrzaśnięci w banku” ,
• Własny biznes- droga do sukcesu" - wystąpienie lokalnego przedsiębiorcy,
• warsztaty: "Wartość pieniądza" i „Statystyka nie jest nudna” .

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 27 kwietnia – 6 maja br. na terenie naszej Uczelni, Pedagogiczne Koło Naukowe przeprowadzi akcję charytatywną w ramach „Ogólnopolskiej zbiórki bielizny i środków higienicznych – Staniki dla Afryki”.
Nie bądź obojętny – włącz się do akcji!
Szczegółowe informacje

(...) więcej
3448
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595