BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym możliwości podjęcia ochotniczej służby w Wojsku Polskim. Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Łodzi oraz Wojskowej Komendy Uzupełnień w Skierniewicach, którzy przedstawią zasady tworzenia i funkcjonowania Wojsk Obrony Terytorialnej w województwie łódzkim.
Miejsce: Aula F342
Termin: 11 kwietnia br.
Godzina: 10.00.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach pragnie złożyć wszystkim studentom, pracownikom, przyjaciołom i sympatykom naszej Uczelni najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Państwa wiosenną energią, która pozwoli zrealizować wszystkie zamierzone cele.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci III roku bezpieczeństwa wewnętrznego oraz członkowie Koła Naukowego SECURUS uczestniczyli w obchodach Święta 7 Dywizjonu Ułanów Lubelskich im. Gen. Kazimierza Sosnowskiego w Tomaszowie Mazowieckim. W ramach wyjazdu studenci obejrzeli wystawę statyczną sprzętu i uzbrojenia wojskowego. Zwiedzili trenażer „Śnieżnik”, „Cyklop” oraz zapoznali się z historią 25 Brygady Kawalerii Powietrznej. Wyjazd odbył się w ramach ćwiczeń z przedmiotu: Siły zbrojne w systemie bezpieczeństwa państwa. Inicjatorami wyjazdu byli: dr Alojzy Pilich i dr Cezary Pędzik.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach zaprasza na I Międzynarodową Konferencję Naukowo - Szkoleniową Wielowymiarowość Zdrowia, która odbędzie się w dniach 12 - 13 października br. w Skierniewicach.
Konferencja jest skierowana do pracowników naukowo-dydaktycznych szeroko pojętego obszaru ochrony zdrowia

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Członkowie Koła Naukowego SECURUS uczestniczyli w wyjeździe studyjnym. Studenci odwiedzili Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu. Zapoznali się z bazą dydaktyczną i logistyczną ośrodka, a także zadaniami Zakładu do Spraw Cudzoziemców, Zakładu Ogólnozawodowego, Zakładu Kynologii, Zakładu Zabezpieczenia Działań oraz Pododdziałów Szkolnych.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

19 marca br. odbyło się kolejne posiedzenie Konwentu IV kadencji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach.
Podczas posiedzenia członkowie Konwentu wyrazili pozytywną opinię o utworzeniu na Wydziale Ekonomii i Administracji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach stacjonarnych i niestacjonarnych studiów drugiego stopnia na kierunku pedagogika o profilu praktycznym oraz zaopiniowali efekty kształcenia.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki pierwszego roku pedagogiki, uczestniczyły w konferencji pn. „Edukacja włączająca szansą dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”. Studentki wysłuchały wystąpień prelegentów nt. praw ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz roli dyrektora w edukacji włączającej w szkole ogólnodostępnej.
Inicjatorem udziału w konferencji była dr Grażyna Cęcelek.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dzisiaj w murach naszej Uczelni odbyły się Ogólnopolskie Warsztaty OKM 1940 „Ostaszków-Kalinin-Miednoje”. Uczniowie klas mundurowych szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci poznali historię Policji Państwowej II RP, Policji Województwa Śląskiego, okresu międzywojennego. Podczas spotkania zostały również przedstawione losy policjantów zamordowanych w Zbrodni Katyńskiej.
Prelegenci:
Jarosław Olbrychowski – Prezes Stowarzyszenia „Rodzina Policyjna 1939 r.”
mł. insp. mgr Monika Hurko-Nesterowicz - I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Skierniewicach

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Nasz dydaktyk, dr n. o zdrowiu Dorota Kilańska bierze udział w plebiscycie na Kobietę Medycyny 2018. Organizatorem plebiscytu jest redakcja portalu internetowego "Portale Medyczne". Redakcja chce pokazać jak wiele jest wspaniałych kobiet, które działając na rzecz rozwoju medycyny i poprawy warunków leczenia ludzi w Polsce, udowadniają na co dzień, że ciężką pracą i zaangażowaniem można dokonać rzeczy wydawałoby się niemożliwych.
Zachęcamy do głosowania: http://kobietymedycyny.pl/

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych dostępna jest już na naszej Uczelni. Gazetę można bezpłatnie pobrać w Bibliotece oraz w holu budynku F (I piętro). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury.

(...) więcej
2549
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595