BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do skorzystania z wolnych miejsc w Domu Studenta. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Administratorem Domu Studenta - Jadwiga Michałowska, tel.: 46 834 40 22, jmichalowska@pwsz.skierniewice.pl.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W poniedziałek 15 października br. odbyło się szkolenie dla studentów I roku studiów stacjonarnych nt. praw i obowiązków studenta. Na szkoleniu zostały poruszone istotne kwestie związane z życiem studenckim m.in. egzaminami, formami zajęć, kołami naukowymi, Akademickim Związkiem Sportowym oraz z funkcjonowaniem samorządu studenckiego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dziennik Łódzki, Express Ilustrowany i NaszeMiasto.pl organizują plebiscyt „Nauczyciel na Medal”. Na nauczycieli z pasją i zaangażowaniem czekają nagrody i statuetki. W plebiscycie biorą udział reprezentanci naszej Uczelni: dr Aleksandra Stankiewicz, dr Grażyna Cęcelek, dr Anna Traut – Seliga, dr Alojzy Pilich.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 12 – 13 października br. w PWSZ w Skierniewicach odbyła się I Konferencja Naukowo - Szkoleniowa Wielowymiarowość Zdrowia. W murach naszej Uczelni gościliśmy m.in. przedstawicieli z University of Foggia, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Żyrardowie, Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Uniwersytetu Medyczny we Wrocławiu, Politechniki Łódzkiej...

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W sobotę, 20 października br. odbędzie się największa studencka impreza – FUKSÓWKA. Uczelniana Rada Samorządu Studentów przeprowadzi Otrzęsiny dla studentów, którzy dopiero rozpoczęli naukę w PWSZ. Moc atrakcji, konkursy z nagrodami i wiele niezapomnianych wrażeń – to wszystko czeka na Was w sobotę. Wszystkich studentów, a w szczególności studentów I roku serdecznie zapraszamy.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy studentów i absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach do bezpłatnego korzystania z systemu Comarch ERP Optima w chmurze. Program ten upraszcza oraz automatyzuje zadania związane z ogólnym ewidencjonowaniem sprzedaży, prowadzeniem księgowości oraz kadr i płac. Oferta skierowana jest do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z biznesem.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 12 – 13 października br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach odbędzie się I Konferencja Naukowo - Szkoleniowa Wielowymiarowość Zdrowia.
Konferencja jest skierowana do pracowników naukowo-dydaktycznych szeroko pojętego obszaru ochrony zdrowia: lekarzy, pielęgniarek/pielęgniarzy, położnych, fizjoterapeutów, dietetyków.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
Rozpoczęcie II tury rekrutacji: 17 września.
Zakończenie II tury rekrutacji: 13 października.
Ogłoszenie wyników: 19 października.
Dokumenty należy złożyć: p. 118 (I piętro), Budynek 64C, poniedziałek - piątek w godz. 09.00 – 15.00.
Rekrutacja prowadzona jest na studia...
(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach gościliśmy przedstawicieli chińskiej uczelni Shaanxi Business College. Była to niezwykle ważna wizyta. Obie uczelnie są zainteresowane nawiązaniem współpracy przy realizacji kształcenia na kierunkach: Finanse i rachunkowość, Dietetyka oraz Pielęgniarstwo. Podczas wizyty mogliśmy pokazać kampus naszej Uczelni i zawrzeć inspirujące kontakty.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach uczestniczyli w wyjeździe aktywizującym w Bieszczadach. Zwiedzili Łańcut, Solinę, Myczkowce, Połoninę Wetlińską, Sanok i Bardejów. Nie zabrakło również elementów edukacyjnych. Dr Aleksandra Stankiewicz przeprowadziła dla naszych studentów warsztaty samorozwoju. Uczestnicy rozwijali umiejętności stawiania granic i komunikacji bez przemocy. W tak sprzyjającym klimacie każdy uczestnik odbył również indywidualną sesję coachingową.

(...) więcej
1343
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595