BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Wyjeżdżasz w ramach Programu Erasmus+ ? Dowiedz się jak w pełni wykorzystać swojego Erasmusa!  Jutro o godzinie 15:00 rusza ErasmusPlusChat! Eksperci odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania np. jak uczyć się języka, jak znaleźć zakwaterowanie,  jak znaleźć nowych przyjaciół ?  

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Koło naukowe SECURUS zaprasza do współpracy studentów zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa wewnętrznego. W ciągu roku organizowane są liczne wyjazdy m.in. na strzelnicę, do Zakładu Karnego w Łowiczu, Akademii Obrony Narodowej w Warszawie oraz spotkania z ratownikami WOPR i TOPR.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Od 4 stycznia br. rozpoczęła się rekrutacja na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+ na rok akademicki 2016/2017.
Studia za granicą?
Praktyki zagraniczne? Więcej informacji na http://goo.gl/G878wH
lub u Koordynatora Programu Erasmus+ ( pok. 128 bud. C).

Nie zmarnuj szansy !

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Komitet Organizacyjny Festiwalu Nauki ogłasza konkurs na wykonanie projektu graficznego logo VIII Festiwalu Nauki. Hasło przewodnie tegorocznego festiwalu to: Mała Ojczyzna – Wielka Rzecz.  Festiwal odbędzie się w dniach 19 – 25  maja 2016.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach pragnie złożyć wszystkim studentom, pracownikom, przyjaciołom i sympatykom naszej Uczelni najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w nadchodzącym 2016 roku.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Znamy wynik finału akcji „I Ty możesz uratować komuś życie”. W ciągu dwóch dni na naszej Uczelni zarejestrowało się 32 potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych. To aż 32 nowe szanse na życie! Dziękujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelnia gościła pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego z całej Polski. Uczestniczyli oni w szkoleniu pn. Rozpoznawanie i monitoring agrofagów w ramach systemu integrowanej ochrony roślin ze szczególnym uwzględnieniem programów rolnośrodowiskowych i rolnictwa ekologicznego, które poprowadziła dr Maria Rogowska.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dr Michał Rojewski wyjechał do Rygi w ramach programu Erasmus+. Podczas tygodniowego pobytu prowadził zajęcia z prawa finansowego na Uniwersytecie Technicznym w Rydze. Nawiązał kontakty ze społecznością akademicką, co zaowocowało wymianą doświadczeń oraz kontynuacją współpracy między uczelniami.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W poniedziałek gościliśmy uczniów z LO w Puszczy Mariańskiej i ZS nr 4 w Skierniewicach. Licealiści wzięli udział w warsztatach dotyczących: prawa, statystyki, dietetyki i bezpieczeństwa wewnętrznego. Zajęcia miały wymiar konwersatoryjny, co pozwoliło na aktywne uczestnictwo naszych gości.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rejestracja potencjalnych dawców szpiku w PWSZ w Skierniewicach już 15 i 19 grudnia! Przyjdź i daj szansę na życie tym, dla których jedynym ratunkiem jest przeszczepienie komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy!
Miejsce: Batorego 64F, parter
Godzina: 10:00 - 16:00
„Dla Ciebie to 5 minut – dla kogoś to całe życie” !!!

(...) więcej
3639
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA
W SKIERNIEWICACH

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595