BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Rozpoczyna się rekrutacja do XIV edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Liga to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu budujący nowe kadry menedżerów i przedsiębiorców, animatorów społecznych oraz liderów zmian. Zapraszamy do udziału wszystkich studentów zainteresowanych tematyką społecznej odpowiedzialności biznesu.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki Finansów i Rachunkowości - Martyna Jaros i Natalia Okrasa to kolejne absolwentki projektu praktyk pilotażowych. Zdobywały wiedzę i umiejętności praktyczne w Biurze Rachunkowym. Egzamin zdały wzorcowo.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Jakub Kadysz, student zarządzania odbył praktyki w łódzkiej agencji PR Lightscape. Podczas wykonywania obowiązków zdobył praktyczne kompetencje, które wykorzysta w swojej karierze zawodowej. Realizacja praktyk odbyła się w ramach projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
24 listopada br. odbyło się pierwsze posiedzenie Konwentu IV kadencji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach. W skład Konwentu naszej Uczelni wchodzą przedstawiciele: stowarzyszeń naukowych i zawodowych, organów państwowych, samorządu terytorialnego, instytucji, organizacji pracodawców, przedsiębiorców i instytucji finansowych. (...) więcej
Nie załadowano obrazka
Uczelniana Rada Samorządu Studentów zaprasza wszystkich na Słodkie Mikołajki.
Miejsce: PWSZ w Skierniewicach, budynek 64F
Termin: 1 i 2 grudnia br.
Godzina: 9:00 – 16:00
Przyjdź i spróbuj! (...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci wszystkich kierunków Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach mogą zgłosić się na szkolenie wojskowe w ramach Legii Akademickiej. Szkolenie będzie dzieliło się na część teoretyczną – realizowaną na uczelni w trakcie roku akademickiego oraz część praktyczną realizowaną w jednostkach, centrach i ośrodkach wojskowych.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W maju 2018 roku polski żaglowiec - „Dar Młodzieży” rozpocznie rejs dookoła świata – pod hasłem „Rejs Niepodległości”. Wydarzenie uświetni setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Przed obchodami odbędzie się konkurs „Rejs Niepodległości”. Jest on szansą dla młodych ludzi do zaprezentowania się w roli Młodych Ambasadorów. Poprzez ukazanie walorów i piękna swoich „małych Ojczyzn” będą promowali Polskę za granicą.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 19 listopada br., w ramach zajęć z przedmiotu Prawne podstawy resocjalizacji, studenci kierunku pedagogika zostali zapoznani z zasadami funkcjonowania oddziału penitencjarnego Zakładu Karnego w Łowiczu. Zajęcia przeprowadził mjr Zdzisław Kryściak, zastępca kierownika działu penitencjarnego w ZK w Łowiczu. Inicjatorem spotkania była dr Anna Wiktorowicz.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

3 listopada br. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, odbyły się warsztaty szkoleniowe pt. „Innowacyjny fantom szkoleniowy obrazujący atak epilepsji", organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę. Podczas warsztatów został przeprowadzony instruktaż szkoleniowy jak udzielać pierwszej pomocy podczas napadu padaczki.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentów i Wykładowców zapraszamy do udziału w bezpłatnych e-szkoleniach z obsługi systemu Comarch ERP Optima, oprogramowania służącego do obsługi księgowości, kadr i płac oraz sprzedaży. Wszystkie proponowane szkolenia kończą się również bezpłatnym egzaminem on-line, którego zdanie jest równoznaczne z otrzymaniem certyfikatu!

(...) więcej
2949
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595